Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Hello everyone/ cześć wszytskim Fri 24 Dec 2010, 19:18

Malgorzata

Malgorzata
Stupified
My name is Margaret and I'm from Poland. I do not know English well so sorry for mistakes.
I listen to Disturbed for 10 years. First song was "Voices". To this day, is one of my favorite songs.
I love the sun and warm weather.
I have 5 chinchillas (cute creatures) :D


Nazywam się Małgorzata i jestem z Polski. Nie znam dobrze angielskiego, więc przepraszam za błędy.
Słucham Disturbed od 10 lat. Pierwszym kawałkiem był "Voices". Do dziś jest to jeden z moich ulubionych numerów.
Uwielbiam słońce i ciepłą pogodę.
Mam 5 szynszyli. Słodkie stworzenia :D

2Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Fri 24 Dec 2010, 21:08

Dawn_Cato

Dawn_Cato
Global Moderator
Hello
[You must be registered and logged in to see this image.]
Witamy na forum... przykro się powiedzieć my tylko mówić angielskiego w tym forum ale jeśli mają Państwo jakieś kłopoty mogą Państwo przyjść do mnie do tłumaczenia.

Welcome to the forum...sorry to say we only speak english in the forum but if you have any trouble you can come to me for translation

3Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Fri 24 Dec 2010, 22:26

CrowX

CrowX
Administrator
Welcome to the Forum The Guy

4Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Fri 24 Dec 2010, 22:35

GuiltyPleasures

GuiltyPleasures
Global Moderator
Welcome to the forum, Margaret! It's great to have you as part of our community.

5Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Sat 25 Dec 2010, 07:26

Malgorzata

Malgorzata
Stupified
Dawn_Cato wrote:Hello
[You must be registered and logged in to see this image.]
Witamy na forum... przykro się powiedzieć my tylko mówić angielskiego w tym forum ale jeśli mają Państwo jakieś kłopoty mogą Państwo przyjść do mnie do tłumaczenia.

Welcome to the forum...sorry to say we only speak english in the forum but if you have any trouble you can come to me for translation


always uncle Google and his brother Translate Google can help me :)


Zawsze wujek Google i jego brat Translate Google mogą mi pomóc.

6Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Sat 25 Dec 2010, 13:13

Yumiyuri

Yumiyuri
Immortalized
Hey there! Welcome to the family! :D

7Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Sat 25 Dec 2010, 18:01

Tai Tnak

Tai Tnak
Immortalized
Welcome to the Forum (:

8Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Mon 27 Dec 2010, 14:42

CrowX

CrowX
Administrator
Come by the chatbox sometime

9Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Mon 27 Dec 2010, 18:17

Ravensclaw

Ravensclaw
Administrator
welcome

10Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Mon 27 Dec 2010, 19:31

Malgorzata

Malgorzata
Stupified
CrowX:ChatBox is not a good idea. I don't know English well enough to talk with you. I understand a lot but too often I'm using the translator.

11Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Tue 28 Dec 2010, 03:36

Yumiyuri

Yumiyuri
Immortalized
maybe you can improve your english if you come by the chatbox a lot more :3

12Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Wed 29 Dec 2010, 09:58

Mr Minio

avatar
Loading The Weapon
Siema. Wreszcie jakiś rodak.

13Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Wed 29 Dec 2010, 10:57

Malgorzata

Malgorzata
Stupified
a już straciłam nadzieję, że ktoś z Polski tu jest lol!

14Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Thu 30 Dec 2010, 07:32

Mr Minio

avatar
Loading The Weapon
Z Polski jest jeszcze mati10_deli10, ale coś nie odpowiada. Masz Last.fm?

15Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Thu 30 Dec 2010, 08:58

Malgorzata

Malgorzata
Stupified
Niestety nie.

16Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Thu 30 Dec 2010, 09:30

Mr Minio

avatar
Loading The Weapon
To sobie załóż. Przydatne. A masz XFire, albo chociaż GG?

17Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Thu 30 Dec 2010, 10:37

Malgorzata

Malgorzata
Stupified
:lol: zrozumiałam tylko połowę z tego co do mnie napisałeś czyli GG (3052631) :p

18Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Thu 30 Dec 2010, 21:47

_KJ_

_KJ_
A Welcome Burden
Welcome :) alwase good to hear from a fan in a different country

19Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Sat 01 Jan 2011, 18:27

deli10

deli10
Believer
Hej i o to jestem. Witam, witam Mr Minio a to niespodzianka ;D I Witam ciebie Gosiu!

20Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Sat 01 Jan 2011, 20:11

Malgorzata

Malgorzata
Stupified
siemano. Już o Tobie słyszałam deli10 :p

21Hello everyone/ cześć wszytskim Empty Re: Hello everyone/ cześć wszytskim Sun 20 Mar 2011, 21:35

Monster666

Monster666
Stricken
Whats Up

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

FacebookTwitterFacebookFacebook

 
  •  

Create a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com